✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Magda Minimal Gold Hair Clip
Carefully crafted in metal alloy with the perfect colour of gold, this claw clip is the perfect grasp on for you everyday go to half bun to clutched hairstyles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Claw Closure |
| Measurements | Length: 10.5cm, Breadth: 2.3cm |
| Package Content | 1 Hair Clip |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.15
Magda Minimal Gold Hair Clip—
$2.15
More Images



Magda Minimal Gold Hair Clip
Carefully crafted in metal alloy with the perfect colour of gold, this claw clip is the perfect grasp on for you everyday go to half bun to clutched hairstyles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Claw Closure |
| Measurements | Length: 10.5cm, Breadth: 2.3cm |
| Package Content | 1 Hair Clip |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Carefully crafted in metal alloy with the perfect colour of gold, this claw clip is the perfect grasp on for you everyday go to half bun to clutched hairstyles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Claw Closure |
| Measurements | Length: 10.5cm, Breadth: 2.3cm |
| Package Content | 1 Hair Clip |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























