✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Maeve Gold Layered Necklace
Beads, snakes and chain links and everything trendy. This layered set is bound to impart a simbre sheen to your every party ensemble.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 18.5cm, 19.5cm, 21cm, 25cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.52
Original: $1.72
-70%Maeve Gold Layered Necklace—
$1.72
$0.52More Images




Maeve Gold Layered Necklace
Beads, snakes and chain links and everything trendy. This layered set is bound to impart a simbre sheen to your every party ensemble.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 18.5cm, 19.5cm, 21cm, 25cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beads, snakes and chain links and everything trendy. This layered set is bound to impart a simbre sheen to your every party ensemble.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 18.5cm, 19.5cm, 21cm, 25cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























