✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Luna Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm
It's time to spruce up your watches with our Luna Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm. This charm will bring in a fun element while adding subtle sparkle to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.99
Luna Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm—
$3.99
More Images




Luna Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm
It's time to spruce up your watches with our Luna Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm. This charm will bring in a fun element while adding subtle sparkle to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
It's time to spruce up your watches with our Luna Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm. This charm will bring in a fun element while adding subtle sparkle to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























