✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Lula Pearl Silver Bracelet
We're all about style with a meaning and our Lula Pearl Silver Bracelet embodies that perfectly. Style this with an outfit of your choice, complement it with trendy jewellery and you're good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy +pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 6cm, Width: 0.2cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.50
Lula Pearl Silver Bracelet—
$1.50
More Images




Lula Pearl Silver Bracelet
We're all about style with a meaning and our Lula Pearl Silver Bracelet embodies that perfectly. Style this with an outfit of your choice, complement it with trendy jewellery and you're good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy +pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 6cm, Width: 0.2cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
We're all about style with a meaning and our Lula Pearl Silver Bracelet embodies that perfectly. Style this with an outfit of your choice, complement it with trendy jewellery and you're good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy +pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 6cm, Width: 0.2cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























