✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Lorelei Bling Earrings
This sophisticated bling is what you need space for. Intricately designed with a posh finish of polished gold on metal alloy and clear rhinestones to amp up your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearl |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 2.7cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.89
Lorelei Bling Earrings—
$3.89
More Images




Lorelei Bling Earrings
This sophisticated bling is what you need space for. Intricately designed with a posh finish of polished gold on metal alloy and clear rhinestones to amp up your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearl |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 2.7cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This sophisticated bling is what you need space for. Intricately designed with a posh finish of polished gold on metal alloy and clear rhinestones to amp up your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearl |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 2.7cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























