✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Lolanthe Black Earrings
Add a fresh bloom to your look with the Lolanthe Black Earrings! These earrings are sure to brighten up any wardrobe, and the luminous petals will truly make you shine. A stylish statement piece that won't go unnoticed!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 5cm, Breadth: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.00
Original: $3.34
-70%Lolanthe Black Earrings—
$3.34
$1.00More Images




Lolanthe Black Earrings
Add a fresh bloom to your look with the Lolanthe Black Earrings! These earrings are sure to brighten up any wardrobe, and the luminous petals will truly make you shine. A stylish statement piece that won't go unnoticed!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 5cm, Breadth: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a fresh bloom to your look with the Lolanthe Black Earrings! These earrings are sure to brighten up any wardrobe, and the luminous petals will truly make you shine. A stylish statement piece that won't go unnoticed!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 5cm, Breadth: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























