✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Lippy Pop White Bag Charm
Glossy, chic, and lowkey iconic. This charm is your bag’s version of the perfect white sneakers, clean, versatile, and always in style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White |
| Material | Metal Alloy + PU |
| Closure | Lobster/Ring |
| Measurements | Length: 22.8 cm; Breadth: 3 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.27
Original: $7.56
-70%Lippy Pop White Bag Charm—
$7.56
$2.27More Images




Lippy Pop White Bag Charm
Glossy, chic, and lowkey iconic. This charm is your bag’s version of the perfect white sneakers, clean, versatile, and always in style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White |
| Material | Metal Alloy + PU |
| Closure | Lobster/Ring |
| Measurements | Length: 22.8 cm; Breadth: 3 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Glossy, chic, and lowkey iconic. This charm is your bag’s version of the perfect white sneakers, clean, versatile, and always in style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White |
| Material | Metal Alloy + PU |
| Closure | Lobster/Ring |
| Measurements | Length: 22.8 cm; Breadth: 3 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























