✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Leda Silver Earrings
Add a fresh take of style to your look with this piece! These earrings are sure to brighten up any wardrobe, and the luminous pattern will truly make you shine. A stylish statement piece that won't go unnoticed!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Fish Hook |
| Measurements | Length: 9cm, Breadth: 4cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.83
Leda Silver Earrings—
$1.83
More Images




Leda Silver Earrings
Add a fresh take of style to your look with this piece! These earrings are sure to brighten up any wardrobe, and the luminous pattern will truly make you shine. A stylish statement piece that won't go unnoticed!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Fish Hook |
| Measurements | Length: 9cm, Breadth: 4cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a fresh take of style to your look with this piece! These earrings are sure to brighten up any wardrobe, and the luminous pattern will truly make you shine. A stylish statement piece that won't go unnoticed!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Fish Hook |
| Measurements | Length: 9cm, Breadth: 4cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























