✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Leandra Gold Earrings
The best of both worlds, this Leandra Gold Earrings adds just the right blend of bold & beautiful to your outfit. Up your game with a classic black dress or indo-western outfits and these earrings to glam your entire look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 4.5cm, Breadth: 3.5cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.45
Original: $1.50
-70%Leandra Gold Earrings—
$1.50
$0.45More Images




Leandra Gold Earrings
The best of both worlds, this Leandra Gold Earrings adds just the right blend of bold & beautiful to your outfit. Up your game with a classic black dress or indo-western outfits and these earrings to glam your entire look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 4.5cm, Breadth: 3.5cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The best of both worlds, this Leandra Gold Earrings adds just the right blend of bold & beautiful to your outfit. Up your game with a classic black dress or indo-western outfits and these earrings to glam your entire look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 4.5cm, Breadth: 3.5cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























