✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Lady In White Earrings
The Lady in White earrings is a gorgeous set for the perfect feminine and chic look. This style will add a fun touch to your wardrobe. A perfect pair for a fashionable woman with a modern taste.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Resin |
| Closure | Push back with stopper |
| Measurements | Drop Length: 5.5cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.83
Lady In White Earrings—
$1.83
More Images




Lady In White Earrings
The Lady in White earrings is a gorgeous set for the perfect feminine and chic look. This style will add a fun touch to your wardrobe. A perfect pair for a fashionable woman with a modern taste.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Resin |
| Closure | Push back with stopper |
| Measurements | Drop Length: 5.5cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Lady in White earrings is a gorgeous set for the perfect feminine and chic look. This style will add a fun touch to your wardrobe. A perfect pair for a fashionable woman with a modern taste.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Resin |
| Closure | Push back with stopper |
| Measurements | Drop Length: 5.5cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























