✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Klio Gold Earrings
Add some drama to your style with our Klio Gold Earrings. The unique design and shape of this piece is sure to steal the spotlight. Pair this stunner with a minimal gold necklace and a neckline flaunting top to make heads turn.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push back with Stopper |
| Measurements | Length: 3cm, Breadth: 1.9cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.45
Original: $1.50
-70%Klio Gold Earrings—
$1.50
$0.45More Images




Klio Gold Earrings
Add some drama to your style with our Klio Gold Earrings. The unique design and shape of this piece is sure to steal the spotlight. Pair this stunner with a minimal gold necklace and a neckline flaunting top to make heads turn.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push back with Stopper |
| Measurements | Length: 3cm, Breadth: 1.9cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add some drama to your style with our Klio Gold Earrings. The unique design and shape of this piece is sure to steal the spotlight. Pair this stunner with a minimal gold necklace and a neckline flaunting top to make heads turn.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push back with Stopper |
| Measurements | Length: 3cm, Breadth: 1.9cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























