✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Julia bow-shaped hairpin
This hairpin is a total cuteness overload! Perfectly embodying the soft, girlie charm, it's designed to add a playful touch to your style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | PLATED METAL |
| Closure | Clip |
| Measurements | Length: 7cm |
| Package Content | 1 HAIR CLIP |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.97
Original: $3.24
-70%Julia bow-shaped hairpin—
$3.24
$0.97More Images




Julia bow-shaped hairpin
This hairpin is a total cuteness overload! Perfectly embodying the soft, girlie charm, it's designed to add a playful touch to your style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | PLATED METAL |
| Closure | Clip |
| Measurements | Length: 7cm |
| Package Content | 1 HAIR CLIP |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This hairpin is a total cuteness overload! Perfectly embodying the soft, girlie charm, it's designed to add a playful touch to your style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | PLATED METAL |
| Closure | Clip |
| Measurements | Length: 7cm |
| Package Content | 1 HAIR CLIP |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























