✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Infinite Men's Black Leather Bracelet
Add a fresh twist to your look with our Infinite Men's Black Bracelet. Whether you’re chilling or going out, it’s all about making a statement with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Length: 21 cm, Width: 3 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.81
Original: $2.69
-70%Infinite Men's Black Leather Bracelet—
$2.69
$0.81More Images




Infinite Men's Black Leather Bracelet
Add a fresh twist to your look with our Infinite Men's Black Bracelet. Whether you’re chilling or going out, it’s all about making a statement with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Length: 21 cm, Width: 3 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a fresh twist to your look with our Infinite Men's Black Bracelet. Whether you’re chilling or going out, it’s all about making a statement with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Length: 21 cm, Width: 3 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























