✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

I Heart Green Colour Pop Ring
Here’s something quirky for the enthu cutlet that you are. This fun jewellery piece features a heart enamel on a metal allow in gold the ideal accessory to vamp up your ensembles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Green & Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 1.8cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.37
I Heart Green Colour Pop Ring—
$2.37
More Images




I Heart Green Colour Pop Ring
Here’s something quirky for the enthu cutlet that you are. This fun jewellery piece features a heart enamel on a metal allow in gold the ideal accessory to vamp up your ensembles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Green & Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 1.8cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here’s something quirky for the enthu cutlet that you are. This fun jewellery piece features a heart enamel on a metal allow in gold the ideal accessory to vamp up your ensembles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Green & Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 1.8cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























