✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Hestia Gold Necklace
Add serious glam to your looks and shine like a star. You can never go wrong with pearls and chainlinks that exude a modern and effortless look with our one of a kind gold metallic pendent.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold and White |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Max Drop Length: 18cm, Min Drop Length: 13.5cm, Width: 0.9cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.71
Original: $2.37
-70%Hestia Gold Necklace—
$2.37
$0.71More Images




Hestia Gold Necklace
Add serious glam to your looks and shine like a star. You can never go wrong with pearls and chainlinks that exude a modern and effortless look with our one of a kind gold metallic pendent.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold and White |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Max Drop Length: 18cm, Min Drop Length: 13.5cm, Width: 0.9cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add serious glam to your looks and shine like a star. You can never go wrong with pearls and chainlinks that exude a modern and effortless look with our one of a kind gold metallic pendent.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold and White |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Max Drop Length: 18cm, Min Drop Length: 13.5cm, Width: 0.9cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























