✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Greece Fern Gold Hair Band
This hairband gives you the elegant look that makes everyone heads turn on you, structured as a fern in metal alloy, this band is sure to help you exude the royalty within you.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Open Closure |
| Measurements | Length: 14cm, Breadth: 11cm |
| Package Content | 1 Hairband |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.64
Original: $2.15
-70%Greece Fern Gold Hair Band—
$2.15
$0.64More Images




Greece Fern Gold Hair Band
This hairband gives you the elegant look that makes everyone heads turn on you, structured as a fern in metal alloy, this band is sure to help you exude the royalty within you.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Open Closure |
| Measurements | Length: 14cm, Breadth: 11cm |
| Package Content | 1 Hairband |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This hairband gives you the elegant look that makes everyone heads turn on you, structured as a fern in metal alloy, this band is sure to help you exude the royalty within you.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Open Closure |
| Measurements | Length: 14cm, Breadth: 11cm |
| Package Content | 1 Hairband |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























