
Golden Rebel Jewellery Set
Our Golden Rebel Jewellery Set combines elegance and beauty. This set features our minimal rhinestone necklace paired with a dainty ring and a hexagon-shaped bracelet cuff. Each of these pieces is versatile and showcases individual beauty. Style this up for a classy look!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Hexagon Rosegold Bracelet |
| Product 2 | Joker & Witch Liel rosegold ring |
| Product 3 | Elegant rhinestone charm rose gold necklace |
| Color | Rose Gold |
| Material | Rhinestones + Metal Alloy |
| Necklace Closure | Lobster Clasp |
| Necklace Length | DROP LENGTH 22 CM |
| Measurement | Bracelet- Diameter 6cm |
| Closure | Bracelet- Open Cuff |
| Package Content | 1 Bracelet, 1 Ring, 1 Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
More Images





Golden Rebel Jewellery Set
Our Golden Rebel Jewellery Set combines elegance and beauty. This set features our minimal rhinestone necklace paired with a dainty ring and a hexagon-shaped bracelet cuff. Each of these pieces is versatile and showcases individual beauty. Style this up for a classy look!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Hexagon Rosegold Bracelet |
| Product 2 | Joker & Witch Liel rosegold ring |
| Product 3 | Elegant rhinestone charm rose gold necklace |
| Color | Rose Gold |
| Material | Rhinestones + Metal Alloy |
| Necklace Closure | Lobster Clasp |
| Necklace Length | DROP LENGTH 22 CM |
| Measurement | Bracelet- Diameter 6cm |
| Closure | Bracelet- Open Cuff |
| Package Content | 1 Bracelet, 1 Ring, 1 Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our Golden Rebel Jewellery Set combines elegance and beauty. This set features our minimal rhinestone necklace paired with a dainty ring and a hexagon-shaped bracelet cuff. Each of these pieces is versatile and showcases individual beauty. Style this up for a classy look!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Hexagon Rosegold Bracelet |
| Product 2 | Joker & Witch Liel rosegold ring |
| Product 3 | Elegant rhinestone charm rose gold necklace |
| Color | Rose Gold |
| Material | Rhinestones + Metal Alloy |
| Necklace Closure | Lobster Clasp |
| Necklace Length | DROP LENGTH 22 CM |
| Measurement | Bracelet- Diameter 6cm |
| Closure | Bracelet- Open Cuff |
| Package Content | 1 Bracelet, 1 Ring, 1 Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























