✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Golden Dragonfly Pin Watch Charm
Adorn your wrist with our Golden Dragonfly Pin Watch Charm, featuring dazzling rhinestones that shimmer like precious gems on a delicate tile. Designed for both comfort and flawless style, this charm will elevate your watch, creating a splendid look to complement any outfit.
| Colour | Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.50
Golden Dragonfly Pin Watch Charm—
$1.50
More Images




Golden Dragonfly Pin Watch Charm
Adorn your wrist with our Golden Dragonfly Pin Watch Charm, featuring dazzling rhinestones that shimmer like precious gems on a delicate tile. Designed for both comfort and flawless style, this charm will elevate your watch, creating a splendid look to complement any outfit.
| Colour | Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Adorn your wrist with our Golden Dragonfly Pin Watch Charm, featuring dazzling rhinestones that shimmer like precious gems on a delicate tile. Designed for both comfort and flawless style, this charm will elevate your watch, creating a splendid look to complement any outfit.
| Colour | Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























