✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Glynn Annular Silver Necklace
Highlight your personal style and show off your bold fashion statement with this sleek and sophisticated piece. This dreamy necklace is the ideal wardrobe essential be it a brunch or a dinner party
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 22.5 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.43
Original: $4.75
-70%Glynn Annular Silver Necklace—
$4.75
$1.43More Images




Glynn Annular Silver Necklace
Highlight your personal style and show off your bold fashion statement with this sleek and sophisticated piece. This dreamy necklace is the ideal wardrobe essential be it a brunch or a dinner party
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 22.5 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Highlight your personal style and show off your bold fashion statement with this sleek and sophisticated piece. This dreamy necklace is the ideal wardrobe essential be it a brunch or a dinner party
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 22.5 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























