✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Flutterfly Rosegold Pin Watch Charm
Enhance your watch with our Flutterfly Rosegold Pin Watch Charm, adorned with sparkling rhinestones that gleam on a graceful butterfly silhouette. Crafted for comfort and impeccable style, this charm elevates your timepiece, ensuring a splendid addition to your ensemble.
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.45
Original: $1.50
-70%Flutterfly Rosegold Pin Watch Charm—
$1.50
$0.45More Images




Flutterfly Rosegold Pin Watch Charm
Enhance your watch with our Flutterfly Rosegold Pin Watch Charm, adorned with sparkling rhinestones that gleam on a graceful butterfly silhouette. Crafted for comfort and impeccable style, this charm elevates your timepiece, ensuring a splendid addition to your ensemble.
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance your watch with our Flutterfly Rosegold Pin Watch Charm, adorned with sparkling rhinestones that gleam on a graceful butterfly silhouette. Crafted for comfort and impeccable style, this charm elevates your timepiece, ensuring a splendid addition to your ensemble.
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























