✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Floral Gold Jewelry Set
Floral state of mind? This set will indeed be the right pick! It features a lovely pair of earrings paired with a sleek leaf bracelet and the classic set of midi rings! A great companion for your summer cami dresses!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Joker & Witch flora gold earrings |
| Product 2 | Open Cuff Leaves Gold Bracelet |
| Product 3 | Joker & Witch Heart Midi Ring set |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Ring- Free size, Earrings- Length: 5.5cm, Breadth: 5.5cm |
| Closure | Earrings- Push back With the stopper, Bracelet- Open cuff |
| Package Content | 1Earring + 1Bracelet + Set of 4 Ring |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.69
Original: $5.62
-70%Floral Gold Jewelry Set—
$5.62
$1.69More Images





Floral Gold Jewelry Set
Floral state of mind? This set will indeed be the right pick! It features a lovely pair of earrings paired with a sleek leaf bracelet and the classic set of midi rings! A great companion for your summer cami dresses!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Joker & Witch flora gold earrings |
| Product 2 | Open Cuff Leaves Gold Bracelet |
| Product 3 | Joker & Witch Heart Midi Ring set |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Ring- Free size, Earrings- Length: 5.5cm, Breadth: 5.5cm |
| Closure | Earrings- Push back With the stopper, Bracelet- Open cuff |
| Package Content | 1Earring + 1Bracelet + Set of 4 Ring |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Floral state of mind? This set will indeed be the right pick! It features a lovely pair of earrings paired with a sleek leaf bracelet and the classic set of midi rings! A great companion for your summer cami dresses!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Joker & Witch flora gold earrings |
| Product 2 | Open Cuff Leaves Gold Bracelet |
| Product 3 | Joker & Witch Heart Midi Ring set |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Ring- Free size, Earrings- Length: 5.5cm, Breadth: 5.5cm |
| Closure | Earrings- Push back With the stopper, Bracelet- Open cuff |
| Package Content | 1Earring + 1Bracelet + Set of 4 Ring |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























