✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Fishie Silver Pin Watch Charm
Add a touch of sweetness to your accessory game with the Fishie Silver Pin Watch Charm. Whether you want to add a pop to your accessory collection or simply appreciate the beauty of the natural world, this charm is sure to be a hit.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.50
Fishie Silver Pin Watch Charm—
$1.50
More Images




Fishie Silver Pin Watch Charm
Add a touch of sweetness to your accessory game with the Fishie Silver Pin Watch Charm. Whether you want to add a pop to your accessory collection or simply appreciate the beauty of the natural world, this charm is sure to be a hit.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a touch of sweetness to your accessory game with the Fishie Silver Pin Watch Charm. Whether you want to add a pop to your accessory collection or simply appreciate the beauty of the natural world, this charm is sure to be a hit.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























