✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Emerald Green Studded Necklace
This studded necklace encompasses a chain link that holds together a luscious emerald green stud that gives your blazer dresses and crop tops the perfect combination of elegance and perkiness.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & Green |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.34
Emerald Green Studded Necklace—
$3.34
More Images
Emerald Green Studded Necklace
This studded necklace encompasses a chain link that holds together a luscious emerald green stud that gives your blazer dresses and crop tops the perfect combination of elegance and perkiness.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & Green |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This studded necklace encompasses a chain link that holds together a luscious emerald green stud that gives your blazer dresses and crop tops the perfect combination of elegance and perkiness.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & Green |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























