✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Ellery Orange Heart Ring
Dainty, quirky and perky, atop a gold metal alloy is a coloured heart enamel is the perfect piece to add a pop of colour in a subtle way. Its time to add a little love to your ring stacks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Orange & Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 1.8cm, Breadth: 1.4cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.42
Original: $1.40
-70%Ellery Orange Heart Ring—
$1.40
$0.42More Images




Ellery Orange Heart Ring
Dainty, quirky and perky, atop a gold metal alloy is a coloured heart enamel is the perfect piece to add a pop of colour in a subtle way. Its time to add a little love to your ring stacks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Orange & Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 1.8cm, Breadth: 1.4cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Dainty, quirky and perky, atop a gold metal alloy is a coloured heart enamel is the perfect piece to add a pop of colour in a subtle way. Its time to add a little love to your ring stacks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Orange & Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 1.8cm, Breadth: 1.4cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























