✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Elfie Heart Bead Necklace
What's better than dainty polished heart shaped beads with the perfect dainty heart charm to go with. this piece is bound to impart a simbre sheen to your every party ensemble.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 27cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$5.83
Elfie Heart Bead Necklace—
$5.83
More Images




Elfie Heart Bead Necklace
What's better than dainty polished heart shaped beads with the perfect dainty heart charm to go with. this piece is bound to impart a simbre sheen to your every party ensemble.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 27cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
What's better than dainty polished heart shaped beads with the perfect dainty heart charm to go with. this piece is bound to impart a simbre sheen to your every party ensemble.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 27cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























