✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Eirene Gold Bracelet
Some occasions call for a classic look and this elegant Eirene Gold Bracelet is perfect for those! Sleek finishing, clean and mininal, this contemorrary cuff has it all.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Hinge clasp |
| Measurements | Length: 6.2cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 N |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$5.08
Eirene Gold Bracelet—
$5.08
More Images




Eirene Gold Bracelet
Some occasions call for a classic look and this elegant Eirene Gold Bracelet is perfect for those! Sleek finishing, clean and mininal, this contemorrary cuff has it all.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Hinge clasp |
| Measurements | Length: 6.2cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 N |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Some occasions call for a classic look and this elegant Eirene Gold Bracelet is perfect for those! Sleek finishing, clean and mininal, this contemorrary cuff has it all.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Hinge clasp |
| Measurements | Length: 6.2cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 N |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























