✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Eirene Gold And Silver Bracelet
Some occasions call for a classic look and this elegant Eirene Gold and Silver Bracelet is perfect for those! Sleek finishing, clean and mininal, this contemorrary cuff has it all.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold+Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Hinge clasp |
| Measurements | Length: 6.2cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$4.97
Eirene Gold And Silver Bracelet—
$4.97
More Images




Eirene Gold And Silver Bracelet
Some occasions call for a classic look and this elegant Eirene Gold and Silver Bracelet is perfect for those! Sleek finishing, clean and mininal, this contemorrary cuff has it all.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold+Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Hinge clasp |
| Measurements | Length: 6.2cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Some occasions call for a classic look and this elegant Eirene Gold and Silver Bracelet is perfect for those! Sleek finishing, clean and mininal, this contemorrary cuff has it all.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold+Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Hinge clasp |
| Measurements | Length: 6.2cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























