✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Dreamy Stars Jewelry Set
A set that will leave you daydreaming! It features our infinity necklace paired with star hug danglers, a knot bracelet, and a shiny ring embellished with rhinestone.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Rhinestones Studded Infinity Rose gold Necklace |
| Product 2 |
Rosegold Knot Bracelet |
| Product 3 |
Star Hug Gold Dangler Earrings |
| Product 4 |
Bunny Hop Gold Ring |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Color |
Rose gold & Gold |
| Measurement | Earrings- Diameter: 5cm , Rings- 1.2cm, Drop Length: 22cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + 1 Ring + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$9.51
Dreamy Stars Jewelry Set—
$9.51
More Images








Dreamy Stars Jewelry Set
A set that will leave you daydreaming! It features our infinity necklace paired with star hug danglers, a knot bracelet, and a shiny ring embellished with rhinestone.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Rhinestones Studded Infinity Rose gold Necklace |
| Product 2 |
Rosegold Knot Bracelet |
| Product 3 |
Star Hug Gold Dangler Earrings |
| Product 4 |
Bunny Hop Gold Ring |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Color |
Rose gold & Gold |
| Measurement | Earrings- Diameter: 5cm , Rings- 1.2cm, Drop Length: 22cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + 1 Ring + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A set that will leave you daydreaming! It features our infinity necklace paired with star hug danglers, a knot bracelet, and a shiny ring embellished with rhinestone.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Rhinestones Studded Infinity Rose gold Necklace |
| Product 2 |
Rosegold Knot Bracelet |
| Product 3 |
Star Hug Gold Dangler Earrings |
| Product 4 |
Bunny Hop Gold Ring |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Color |
Rose gold & Gold |
| Measurement | Earrings- Diameter: 5cm , Rings- 1.2cm, Drop Length: 22cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + 1 Ring + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























