✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Dream Lover Gold Pin Watch Charm
Treat yourself to our Dream lover Gold Pin Watch Charm and make it your latest must-have accessory. Elevate your look with this heart-shaped charm, guaranteed to set you apart and showcase your unique personality.
| Colour | Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.45
Original: $1.50
-70%Dream Lover Gold Pin Watch Charm—
$1.50
$0.45More Images




Dream Lover Gold Pin Watch Charm
Treat yourself to our Dream lover Gold Pin Watch Charm and make it your latest must-have accessory. Elevate your look with this heart-shaped charm, guaranteed to set you apart and showcase your unique personality.
| Colour | Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Treat yourself to our Dream lover Gold Pin Watch Charm and make it your latest must-have accessory. Elevate your look with this heart-shaped charm, guaranteed to set you apart and showcase your unique personality.
| Colour | Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























