✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Dream Dust Pearl Brooch
Keep it classic with the Dream Dust Pear Brooch. It features an exquisite design with impressive attention to detail. You will love wearing this with all your looks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy, Rhinestones & Faux Pearl |
| Closure | Bar Pin |
| Measurements | Length: 5cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Brooch |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.64
Original: $2.15
-70%Dream Dust Pearl Brooch—
$2.15
$0.64More Images





Dream Dust Pearl Brooch
Keep it classic with the Dream Dust Pear Brooch. It features an exquisite design with impressive attention to detail. You will love wearing this with all your looks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy, Rhinestones & Faux Pearl |
| Closure | Bar Pin |
| Measurements | Length: 5cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Brooch |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Keep it classic with the Dream Dust Pear Brooch. It features an exquisite design with impressive attention to detail. You will love wearing this with all your looks.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy, Rhinestones & Faux Pearl |
| Closure | Bar Pin |
| Measurements | Length: 5cm, Breadth: 3cm |
| Package Content | 1 Brooch |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























