✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Double Trouble Gold Heart Earrings
This pair is a must have addition that’s sure to add plenty of vibrancy to any look. The polished glass stones atop the metal alloy are fun add on to your sleek looks
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 2.8 cm, Breadth: 1.4 cm |
| Package Content | 1 Pair of Earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.84
Original: $2.80
-70%Double Trouble Gold Heart Earrings—
$2.80
$0.84More Images




Double Trouble Gold Heart Earrings
This pair is a must have addition that’s sure to add plenty of vibrancy to any look. The polished glass stones atop the metal alloy are fun add on to your sleek looks
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 2.8 cm, Breadth: 1.4 cm |
| Package Content | 1 Pair of Earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pair is a must have addition that’s sure to add plenty of vibrancy to any look. The polished glass stones atop the metal alloy are fun add on to your sleek looks
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 2.8 cm, Breadth: 1.4 cm |
| Package Content | 1 Pair of Earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























