✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Double Sweet Heart Charm Set
For all those who love stacking, Our charm sets are perfect! It features our best-selling charms that can be stacked together for the perfect statement look. Pair this up with your favorite watch or stack them up with any of your curb-linked chain bracelets for a classy look!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | Set of 3 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$11.14
Double Sweet Heart Charm Set—
$11.14
More Images






Double Sweet Heart Charm Set
For all those who love stacking, Our charm sets are perfect! It features our best-selling charms that can be stacked together for the perfect statement look. Pair this up with your favorite watch or stack them up with any of your curb-linked chain bracelets for a classy look!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | Set of 3 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
For all those who love stacking, Our charm sets are perfect! It features our best-selling charms that can be stacked together for the perfect statement look. Pair this up with your favorite watch or stack them up with any of your curb-linked chain bracelets for a classy look!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | Set of 3 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























