✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Crystal Silver Jewelry Set
For those who love the delicate look, this set is all you will need! It features our drop necklace paired with dainty pair of earrings and a ring. This set surely adds a chic dose of feminine whimsy to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Gracia silver earrings |
| Product 2 | RHINESTONES DROP SILVER NECKLACE |
| Product 3 | Joker & Witch Lisa silver ring |
| Color | Silver |
| Material | Rhinestones + Metal Alloy + Faux Pearl |
| Necklace Length | 22cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings- Length-1.5cm Breadth-1.5cm |
| Closure | Earring- Push Back with Stopper, Bracelet- Lobster Clasp |
| Package Content | 1Earring + 1Ring + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.30
Original: $7.67
-70%Crystal Silver Jewelry Set—
$7.67
$2.30More Images






Crystal Silver Jewelry Set
For those who love the delicate look, this set is all you will need! It features our drop necklace paired with dainty pair of earrings and a ring. This set surely adds a chic dose of feminine whimsy to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Gracia silver earrings |
| Product 2 | RHINESTONES DROP SILVER NECKLACE |
| Product 3 | Joker & Witch Lisa silver ring |
| Color | Silver |
| Material | Rhinestones + Metal Alloy + Faux Pearl |
| Necklace Length | 22cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings- Length-1.5cm Breadth-1.5cm |
| Closure | Earring- Push Back with Stopper, Bracelet- Lobster Clasp |
| Package Content | 1Earring + 1Ring + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
For those who love the delicate look, this set is all you will need! It features our drop necklace paired with dainty pair of earrings and a ring. This set surely adds a chic dose of feminine whimsy to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Gracia silver earrings |
| Product 2 | RHINESTONES DROP SILVER NECKLACE |
| Product 3 | Joker & Witch Lisa silver ring |
| Color | Silver |
| Material | Rhinestones + Metal Alloy + Faux Pearl |
| Necklace Length | 22cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings- Length-1.5cm Breadth-1.5cm |
| Closure | Earring- Push Back with Stopper, Bracelet- Lobster Clasp |
| Package Content | 1Earring + 1Ring + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























