✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Cordelia Pearl Gold Necklace
Stand out in the crowd with our beautiful Cordelia Pearl Gold Necklace. This exquisite design speaks for itself. Team it with any attire of your choice and look your elegant best, effortlessly.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 20cm Width: 0.5cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.45
Cordelia Pearl Gold Necklace—
$3.45
More Images




Cordelia Pearl Gold Necklace
Stand out in the crowd with our beautiful Cordelia Pearl Gold Necklace. This exquisite design speaks for itself. Team it with any attire of your choice and look your elegant best, effortlessly.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 20cm Width: 0.5cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stand out in the crowd with our beautiful Cordelia Pearl Gold Necklace. This exquisite design speaks for itself. Team it with any attire of your choice and look your elegant best, effortlessly.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 20cm Width: 0.5cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























