✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Nissa Pearl Gold Ring
Radiate sophistication effortlessly with our Nissa Pearl Gold Ring. Adorned with a lustrous pearl and encased in gold, this ring exudes timeless elegance. Elevate every moment with this graceful accessory.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy + pearl +Rihenstone |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 2cm , Width: 6cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.45
Nissa Pearl Gold Ring—
$3.45
More Images




Nissa Pearl Gold Ring
Radiate sophistication effortlessly with our Nissa Pearl Gold Ring. Adorned with a lustrous pearl and encased in gold, this ring exudes timeless elegance. Elevate every moment with this graceful accessory.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy + pearl +Rihenstone |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 2cm , Width: 6cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Radiate sophistication effortlessly with our Nissa Pearl Gold Ring. Adorned with a lustrous pearl and encased in gold, this ring exudes timeless elegance. Elevate every moment with this graceful accessory.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy + pearl +Rihenstone |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 2cm , Width: 6cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























