✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Cloudie-Pop Blue Bag Charm
Soft and airy, this blue charm is inspired by dreamy skies and fluffy clouds. It adds a refreshing and playful touch to your accessories. A perfect charm for bringing lightness and calm to your style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Blue |
| Material | Metal Alloy + PU + Pearl |
| Closure | Lobster/Ring |
| Measurements | Length: 22 cm; Breadth: 7 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.17
Original: $3.89
-70%Cloudie-Pop Blue Bag Charm—
$3.89
$1.17More Images




Cloudie-Pop Blue Bag Charm
Soft and airy, this blue charm is inspired by dreamy skies and fluffy clouds. It adds a refreshing and playful touch to your accessories. A perfect charm for bringing lightness and calm to your style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Blue |
| Material | Metal Alloy + PU + Pearl |
| Closure | Lobster/Ring |
| Measurements | Length: 22 cm; Breadth: 7 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Soft and airy, this blue charm is inspired by dreamy skies and fluffy clouds. It adds a refreshing and playful touch to your accessories. A perfect charm for bringing lightness and calm to your style.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Blue |
| Material | Metal Alloy + PU + Pearl |
| Closure | Lobster/Ring |
| Measurements | Length: 22 cm; Breadth: 7 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























