✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Chester Men's Black Beaded Bracelet Set
Elevate your game with our Chester Men’s Bracelet. Whether you’re keeping it casual or going all out, this piece is the perfect upgrade for an instantly cool vibe.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 7 cm |
| Package Content | Set of 3 Bracelets |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.81
Original: $2.69
-70%Chester Men's Black Beaded Bracelet Set—
$2.69
$0.81More Images



Chester Men's Black Beaded Bracelet Set
Elevate your game with our Chester Men’s Bracelet. Whether you’re keeping it casual or going all out, this piece is the perfect upgrade for an instantly cool vibe.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 7 cm |
| Package Content | Set of 3 Bracelets |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Elevate your game with our Chester Men’s Bracelet. Whether you’re keeping it casual or going all out, this piece is the perfect upgrade for an instantly cool vibe.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 7 cm |
| Package Content | Set of 3 Bracelets |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























