✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Carya White Floral Scarf Scrunchie
Wear your hair up with this classic scarf style hair scrunchie. Perfect for putting your hair up in a ponytail, around your wrist, and more. Don it with quirky casual for a fresh and fun look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White |
| Material | Fabric |
| Closure | Ponytail Closure |
| Measurements | Length: 38cm, Diameter: 3cm |
| Package Content | 1 Scarf Scrunchie |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.40
Carya White Floral Scarf Scrunchie—
$1.40
More Images



Carya White Floral Scarf Scrunchie
Wear your hair up with this classic scarf style hair scrunchie. Perfect for putting your hair up in a ponytail, around your wrist, and more. Don it with quirky casual for a fresh and fun look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White |
| Material | Fabric |
| Closure | Ponytail Closure |
| Measurements | Length: 38cm, Diameter: 3cm |
| Package Content | 1 Scarf Scrunchie |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Wear your hair up with this classic scarf style hair scrunchie. Perfect for putting your hair up in a ponytail, around your wrist, and more. Don it with quirky casual for a fresh and fun look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White |
| Material | Fabric |
| Closure | Ponytail Closure |
| Measurements | Length: 38cm, Diameter: 3cm |
| Package Content | 1 Scarf Scrunchie |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























