✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bubbly Bow Bag Charm
Playful, Y2K-coded, and unapologetically extra. This charm is giving bubblegum pop vibes. The statement piece your bag didn’t know it needed.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Pink |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | D Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 20 cm; Breadth: 3.3 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$5.18
Bubbly Bow Bag Charm—
$5.18
More Images




Bubbly Bow Bag Charm
Playful, Y2K-coded, and unapologetically extra. This charm is giving bubblegum pop vibes. The statement piece your bag didn’t know it needed.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Pink |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | D Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 20 cm; Breadth: 3.3 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Playful, Y2K-coded, and unapologetically extra. This charm is giving bubblegum pop vibes. The statement piece your bag didn’t know it needed.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Pink |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | D Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 20 cm; Breadth: 3.3 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























