✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Blooming Rose Gold Bracelet Charm
Floral state of mind! Add these floral charm to your outfits for a cute & fun look! Crafted in Rose Gold imitation plating, these charms will add the extra shine to all your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Enamel |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.89
Blooming Rose Gold Bracelet Charm—
$3.89
More Images




Blooming Rose Gold Bracelet Charm
Floral state of mind! Add these floral charm to your outfits for a cute & fun look! Crafted in Rose Gold imitation plating, these charms will add the extra shine to all your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Enamel |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Floral state of mind! Add these floral charm to your outfits for a cute & fun look! Crafted in Rose Gold imitation plating, these charms will add the extra shine to all your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Enamel |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























