✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Blooming Gold Jewelry Set
Floral state of mind? This set will indeed be the right pick! It features a layered infinity necklace paired with stackable rings, a bow cuff, and flora gold earrings.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Boston Layered Gold Necklace |
| Product 2 |
Elegant Bow Open Cuff Gold Bracelet |
| Product 3 |
Joker & Witch Organic gold earrings |
| Product 4 |
Joker & Witch Galactic Gold Midi Rings set of 6 |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Color |
Gold |
| Measurement | Earrings- L: 5cm B: 5.5cm , Rings- 1cm, Drop Length: 30cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + Set of 4 Midi Rings + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.30
Original: $7.67
-70%Blooming Gold Jewelry Set—
$7.67
$2.30More Images








Blooming Gold Jewelry Set
Floral state of mind? This set will indeed be the right pick! It features a layered infinity necklace paired with stackable rings, a bow cuff, and flora gold earrings.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Boston Layered Gold Necklace |
| Product 2 |
Elegant Bow Open Cuff Gold Bracelet |
| Product 3 |
Joker & Witch Organic gold earrings |
| Product 4 |
Joker & Witch Galactic Gold Midi Rings set of 6 |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Color |
Gold |
| Measurement | Earrings- L: 5cm B: 5.5cm , Rings- 1cm, Drop Length: 30cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + Set of 4 Midi Rings + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Floral state of mind? This set will indeed be the right pick! It features a layered infinity necklace paired with stackable rings, a bow cuff, and flora gold earrings.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Boston Layered Gold Necklace |
| Product 2 |
Elegant Bow Open Cuff Gold Bracelet |
| Product 3 |
Joker & Witch Organic gold earrings |
| Product 4 |
Joker & Witch Galactic Gold Midi Rings set of 6 |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Color |
Gold |
| Measurement | Earrings- L: 5cm B: 5.5cm , Rings- 1cm, Drop Length: 30cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + Set of 4 Midi Rings + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























