✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bits of Love Rose Gold Bracelet Charm
Adorn your wrist with our Bits of Love Rose Gold Bracelet Charm. This charm features a Rhinestone heart charm ,with a Rose Gold finish. Style it in creative ways, by attaching it to your bracelet to craft a sophisticated look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.30
Original: $4.32
-70%Bits of Love Rose Gold Bracelet Charm—
$4.32
$1.30More Images




Bits of Love Rose Gold Bracelet Charm
Adorn your wrist with our Bits of Love Rose Gold Bracelet Charm. This charm features a Rhinestone heart charm ,with a Rose Gold finish. Style it in creative ways, by attaching it to your bracelet to craft a sophisticated look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Adorn your wrist with our Bits of Love Rose Gold Bracelet Charm. This charm features a Rhinestone heart charm ,with a Rose Gold finish. Style it in creative ways, by attaching it to your bracelet to craft a sophisticated look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























