✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Berkley Bow Silver Ring
This unique spin on a classic design is sure to add some sparkle to your fits. Fizzing in shiny rhinestone on a polished and smooth Metal Alloy this piece is a wardrobe must have
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Non-Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.80
Berkley Bow Silver Ring—
$2.80
More Images




Berkley Bow Silver Ring
This unique spin on a classic design is sure to add some sparkle to your fits. Fizzing in shiny rhinestone on a polished and smooth Metal Alloy this piece is a wardrobe must have
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Non-Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This unique spin on a classic design is sure to add some sparkle to your fits. Fizzing in shiny rhinestone on a polished and smooth Metal Alloy this piece is a wardrobe must have
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Non-Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























