✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Battle Band Brown Men's Bracelet
Upgrade your accessory collection with our battle Band Brown Men's Bracelet. Ideal for relaxed settings or dressed-up events, it’s your go-to for adding a touch of sleek sophistication.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black and Brown |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Box Clasp |
| Measurements | Length: 22 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.07
Original: $3.56
-70%Battle Band Brown Men's Bracelet—
$3.56
$1.07More Images




Battle Band Brown Men's Bracelet
Upgrade your accessory collection with our battle Band Brown Men's Bracelet. Ideal for relaxed settings or dressed-up events, it’s your go-to for adding a touch of sleek sophistication.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black and Brown |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Box Clasp |
| Measurements | Length: 22 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Upgrade your accessory collection with our battle Band Brown Men's Bracelet. Ideal for relaxed settings or dressed-up events, it’s your go-to for adding a touch of sleek sophistication.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black and Brown |
| Material | Metal Alloy + Beads |
| Closure | Box Clasp |
| Measurements | Length: 22 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























