✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bennington Blue Men's Leather Layered Bracelet
Elevate your game with our Bennington Black Men’s Bracelet. Whether you’re keeping it casual or going all out, this piece is the perfect upgrade for an instantly cool vibe
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black and Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Box Clasp |
| Measurements | Diameter: 7 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.17
Original: $3.89
-70%Bennington Blue Men's Leather Layered Bracelet—
$3.89
$1.17More Images




Bennington Blue Men's Leather Layered Bracelet
Elevate your game with our Bennington Black Men’s Bracelet. Whether you’re keeping it casual or going all out, this piece is the perfect upgrade for an instantly cool vibe
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black and Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Box Clasp |
| Measurements | Diameter: 7 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Elevate your game with our Bennington Black Men’s Bracelet. Whether you’re keeping it casual or going all out, this piece is the perfect upgrade for an instantly cool vibe
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black and Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Box Clasp |
| Measurements | Diameter: 7 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























