✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bailley White Butterfly Earrings
An absolute essential to add a tinge of sparkle to your closet. Our butterfly earrings will smoothly blend in be it denim and tee or even a little black dress
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy & Enamel |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 2cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.40
Bailley White Butterfly Earrings—
$1.40
More Images




Bailley White Butterfly Earrings
An absolute essential to add a tinge of sparkle to your closet. Our butterfly earrings will smoothly blend in be it denim and tee or even a little black dress
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy & Enamel |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 2cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
An absolute essential to add a tinge of sparkle to your closet. Our butterfly earrings will smoothly blend in be it denim and tee or even a little black dress
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy & Enamel |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 2cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























