✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Axl Blue Rhinestone Brooch
Featuring exquisitely crafted coloured dragonfly brooch made of metal alloy with rhinestones. Wear this precious adornment on a jacket lapel or make it a wedding essential.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Bar Pin |
| Measurements | Length: 7.6cm, Breadth: 9.2cm |
| Package Content | 1 Brooch |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.52
Original: $5.08
-70%Axl Blue Rhinestone Brooch—
$5.08
$1.52More Images




Axl Blue Rhinestone Brooch
Featuring exquisitely crafted coloured dragonfly brooch made of metal alloy with rhinestones. Wear this precious adornment on a jacket lapel or make it a wedding essential.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Bar Pin |
| Measurements | Length: 7.6cm, Breadth: 9.2cm |
| Package Content | 1 Brooch |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Featuring exquisitely crafted coloured dragonfly brooch made of metal alloy with rhinestones. Wear this precious adornment on a jacket lapel or make it a wedding essential.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Bar Pin |
| Measurements | Length: 7.6cm, Breadth: 9.2cm |
| Package Content | 1 Brooch |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























