✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Aveline Drop in a Heart Silver Necklace
Highlight your personal style and show off your bold fashion statement with this sleek and sophisticated piece. This dreamy necklace is the ideal wardrobe essential be it a brunch or a dinner party
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 24 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.07
Original: $3.56
-70%Aveline Drop in a Heart Silver Necklace—
$3.56
$1.07More Images




Aveline Drop in a Heart Silver Necklace
Highlight your personal style and show off your bold fashion statement with this sleek and sophisticated piece. This dreamy necklace is the ideal wardrobe essential be it a brunch or a dinner party
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 24 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Highlight your personal style and show off your bold fashion statement with this sleek and sophisticated piece. This dreamy necklace is the ideal wardrobe essential be it a brunch or a dinner party
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 24 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























