✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Astral Rhinestone Rosegold Watch Charm
Complete your Party night outfit with our Astral Rhinestone Rosegold Watch Charm. Team It up with a denim outfit or statement dress to complete the look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.00
Original: $3.34
-70%Astral Rhinestone Rosegold Watch Charm—
$3.34
$1.00More Images




Astral Rhinestone Rosegold Watch Charm
Complete your Party night outfit with our Astral Rhinestone Rosegold Watch Charm. Team It up with a denim outfit or statement dress to complete the look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Complete your Party night outfit with our Astral Rhinestone Rosegold Watch Charm. Team It up with a denim outfit or statement dress to complete the look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























