✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Artemis Gold Earrings
Channel vintage glamour with our Artemis Gold Earrings. Perfect any look and occasion, style them with a stylish dress to transport your look to the Jazz Age.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 3.5cm, Breadth: 3.5cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 pair of earrings |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.30
Original: $4.32
-70%Artemis Gold Earrings—
$4.32
$1.30More Images




Artemis Gold Earrings
Channel vintage glamour with our Artemis Gold Earrings. Perfect any look and occasion, style them with a stylish dress to transport your look to the Jazz Age.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 3.5cm, Breadth: 3.5cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 pair of earrings |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Channel vintage glamour with our Artemis Gold Earrings. Perfect any look and occasion, style them with a stylish dress to transport your look to the Jazz Age.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 3.5cm, Breadth: 3.5cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 pair of earrings |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























